5 praktických tipov na valentínsky darček pre vašu partnerku

Pomaly sa blíži sviatok zaľúbených, ktorý poznáme ako deň sv. Valentína. Okrem romantiky však veľa ľudí zažíva aj stres, pretože musia vymyslieť ideálny darček pre svoje polovičky. Existuje veľmi veľa možností, no ktorá je tá správna? Prečítajte si naše tipy na romantické darčeky, ktoré potešia práve vašu partnerku.

Kabelka

Pokiaľ má vaša partnerka rada módu, určite jej darujte kabelku. Väčšina žien siahne po tomto doplnku každý deň. So správnym modelom navyše dokáže doladiť väčšinu svojich outfitov.

Na výber máte z veľmi veľa dizajnérov, tvarov, farieb či veľkostí. Skúste sa však vyhnúť veľkým a výrazným kabelkám. Popozerajte sa po menšej v jednoduchých farbách. Vsadíte na istotu, ak vyberiete napríklad čiernu, béžovú, staroružovú či hnedú farbu. Inšpirujte sa kabelkami, ktoré vaša partnerka už má. Vďaka tomu máte vyššiu šancu trafiť sa do jej štýlu.

Ak sa vám to podarí, zaručene ju poteší a určite nezostane zapadať prachom niekde v šatníku. A ak sa rozhodnete doplniť kabelku malým darčekom, skúste k tomu zladiť obal na mobil. Väčšina žien totiž rada ladí aj tie najmenšie detaily.

Zážitok

Vyjdite zo stereotypu a zažite na Valentína so svojou partnerkou dobrodružstvo. Naplánujte víkend niekde na samote v horách, turistiku, let balónom, wellness pobyt alebo návštevu nejakej blízkej pamiatky. Na Slovensku nájdete veľa možností, ktorými dokážete ohúriť a navyše vám prinesú nezabudnuteľný zážitok.

Jednou z možností je aj Banka Lásky v Banskej Štiavnici. Nachádza sa v nej trezor, ktorý sa skladá z 2 900 veršov básne Marína a obsahuje 100 000 bezpečnostných schránok. Do jednej z týchto schránok môžete aj vy uchovať vyznanie svojej lásky.

darček na Valentína
Zdroj foto: J.Srisawang / Shutterstock.com

Stierací plagát

Ak sa často snažíte prísť na to, čo by ste chceli so svojou polovičkou robiť alebo pozerať, budú sa vám páčiť stieracie plagáty. Tie obsahujú 100 vecí, ktoré môžete ako pár robiť. Poradia vám nápady na randenie, zážitky, ktoré musíte vyskúšať alebo aj filmy, ktoré musíte vidieť.

Práve vďaka jednoduchým, ale aj zložitým návrhom, ktoré plagáty obsahujú, nájdete množstvo vecí, ktoré vás spolu zabavia.

Instantný fotoaparát

Ak vaša polovička rada zachytáva spoločné momenty vášho vzťahu, určite jej kúpte instantný fotoaparát. Existujú rôzne modely a farby, najpoužívanejší je ale Instax Mini 11, ktorý kúpite v rôznych farbách. Ovláda sa jednoducho a navyše je ľahký, takže ho môže so sebou zobrať na každý výlet.

Ak sa rozhodnete pre tento darček, nezabudnite k nemu dokúpiť náplne a spoločný fotoalbum, v ktorom si odložíte svoje obľúbené spomienky.

Obľúbená voňavka

Dobrú a kvalitnú vôňu ocení každá žena. Nájsť však tú správnu je náročnejšie, ako sa môže zdať. Pri hľadaní sa môžete stretnúť s jemnými citrusovými, ale aj hlbokými a ťažkými vôňami.

Ak neviete, aký parfum používa vaša polovička, prekvapte ju známymi vôňami, ako napríklad jemným Lancôme Idôle, kvetinovým Yves Saint Laurent Libre alebo klasikou Chanel N°5.

Mohlo by sa Vám tiež páčiť

Komentáre sú vypnuté.