Aké využitie majú skladové či záhradné stany?

Slováci majú stany spojené hlavne s dovolenkami či inými zábavnými zážitkami. Pomôcť však môžu aj v zamestnaní. 

Stanovanie sa v našich končinách teší stále veľkej popularite. Dnes sú však už pre väčšinu Slovákov dostupné aj stany, ktoré slúžia na hromadné podujatia alebo dokonca uskladnenie rôznych komodít.

Aké využitie majú skladové stany?

Najprv sa pristavme pri druhej spomenutej možnosti. Skladové stany disponujú dostatočnou stabilitou, kvalitou a odolnosťou, čo vám dovoľuje v nich uskladniť akýkoľvek materiál. V dnešnej dobe nie je žiadnou raritou, že v nich nájdete komplexne vybavené dielne alebo myčky. Poslúži aj ako dočasné krytie motocyklov, osobných a nákladných automobilov či zastrešenie staveniska alebo vonkajšieho bazénu. Ak stan disponuje vstupnou halou s bočnými stenami, môžete ho voľne otvoriť alebo bez problémov zavrieť. Dôležité je, že na ne nie je potrebné akékoľvek stavebné povolenie. Uistite sa, či ide o ohňuvzdorné prevedenie, aby bol váš materiál v úplnom bezpečí. Systém Easy Up & Down umožní rýchlu zmenu výšky stanu. Markíza disponuje hermetickým systémom či suchým zipsom, bočné steny retenčnou zásterou. Navyše je plachta odolná voči UV žiareniu a vybavená AIR CONTROL systémom pre zamedzenie kondenzácie vody na vnútornej strany markízy.

Záhradné stany ochránia pred vrtochmi počasia

Párty stan je naopak vhodný skôr na svadby, oslavy, spoločenské akcie a iné podujatia. Záhradné stany sú tu aj pre všetkých, ktorí si nemôžu dovoliť robustnejšie prevedenia altánkov. Ich hlavná konštrukcia je založená na oceľových rúrach a spojkách, je žiarovo pozinkovaná. Jej kvalita umožní zorganizovať akciu aj v horšom počasí. Poteší aj hermetický systém, dodatočný suchý zips dodáva estetický vzhľad a hlavne zaistí teplo vo vnútri stanu. Tento systém nedovolí snehu, dažďu či prachu vniknúť do stanu. Oceníte aj retenčný plášť, ktorý disponuje zväčšenou šírkou, čo mu zvyšuje účinnosť odvádzania vody.

Mohlo by sa Vám tiež páčiť

Komentáre sú vypnuté.