Komplexný sprievodca výberom a používaním pripínacích penisov strap-on

Strap-on dildo je sexuálna hračka, ktorej sa oplatí venovať osobitnú pozornosť. Tento typ hračky nachádza svoje využitie v BDSM scénach, a to pri ženskej aj mužskej dominancii, a je tiež skvelý na spestrenie sexuálneho života medzi partnermi. Dva penisy na jednom mužovi? Prečo nie!

S “pripnutým penisom” ste sa pravdepodobne prvýkrát stretli pri sledovaní filmov o ženskej dominancii. Skutočne to upúta vašu pozornosť! A v skutočnosti môže připínací penis priniesť do sexuálnych hier v spálni nový rozmer! Výber je široký a ešte vzrušujúcejšie je množstvo spôsobov, ako ho môžete použiť.

Poďme sa tejto téme venovať podrobne spolu s našimi osvedčenými tipmi a trikmi. Naše odporúčania vám pomôžu lepšie pochopiť, ako čo najlepšie využiť túto hračku na rozšírenie vašich sexuálnych obzorov a dosiahnutie novej úrovne sexuálneho potešenia.

Čo je strap-on dildo?

Strap-on penisy sú sexuálne hračky určené pre páry, ktoré chcú svojmu intímnemu životu dodať nový rozmer. Sú to napodobeniny mužských pohlavných orgánov, ktoré možno bezpečne a pohodlne pripevniť k telu, zvyčajne pomocou popruhov okolo pása a stehien alebo ako súčasť pevného odevu, napríklad z latexu. Môžu ich používať muži aj ženy.

Ponúka možnosť prevziať dominantnú úlohu, či už vo vzťahu s mužom alebo so ženou. Aké je to mať penis a cítiť moc nad partnerom? Niektoré modely pripínacích dild dokonca umožňujú simulovať ejakuláciu! Ste žena, ktorá si občas tajne predstavuje, že je mužom, a chcela by si vyskúšať, aké to je mať všetko pod kontrolou?

Ako si vybrať strap-on dildo

Keď premýšľate o výbere strap-on dilda, nezabudnite, že je to veľmi osobná vec, ktorá by mala vyhovovať vašim preferenciám a zmyslu pre pohodlie. Je dôležité, aby sa vám páčilo a aby ste sa v ňom cítili sexy. Vzhľad hrá kľúčovú úlohu – na tomto e-shope si môžete vybrať z mnohých typov připínacích penisov.

Okrem veľkosti a materiálu, z ktorého je dildo vyrobené, existujú aj ďalšie aspekty, ktoré môžu vaše dobrodružstvo ešte viac vylepšiť. Nezabudnite zvážiť estetické prevedenie, ktoré vás osobne vzrušuje – či už uprednostňujete realistický vzhľad, alebo by ste radi experimentovali s niečím extravagantnejším. Tvar a zakrivenie tiež môžu mať význam a pomôcť vám dosiahnuť intenzívnejšiu stimuláciu.

Mohlo by sa Vám tiež páčiť

Komentáre sú vypnuté.