Kvalitná alternatíva vykurovania miestnosti bez potreby náročnej inštalácie

Potrebujete rýchlo a s minimálnymi nákladmi vyhriať priestor, v ktorom bývate? Hľadáte pre svoj domov konštrukčne nenáročné riešenie vykurovania s vysokým výkonom a minimálnou spotrebou či obsluhou? Potom sú pre vás ideálnym riešením špeciálne infrapanely od Heat Decor

Infrapanely so zabudovaným termostatom

Infrapanely od Heat Decor predstavujú nenáročný systém vykurovania, na ktorého inštaláciu nepotrebujete žiadne špeciálne vybavenie budovy. Zariadenia fungujú na princípe infračerveného žiarenia, ktoré sa vo forme elektromagnetických vĺn prenáša na okolité objekty. Tie majú schopnosť teplo po určitú dobu udržať a odovzdávajú ho okolitému prostrediu.

Tento spôsob vykurovania sa vyznačuje rovnomerným rozložením tepla a prináša pocit prirodzeného komfortu. Zariadenie stačí pripojiť k elektrickej sieti a o pár minút vás príjemne zahreje. V systéme je tiež zabudovaný termostat, ktorý sa postará o efektívne a ekonomické využívanie infrapanelu.

Nenáročný systém pripojenia panelu do siete tiež poskytuje viac možností pri montáži. Umiestniť ho môžete nielen na podlahu, ale tiež zavesiť na stenu, pričom sa odporúča dodržať dostatočnú vzdialenosť od okna.

Prečo je infračervené žiarenie dobrým zdrojom vykurovania?

Mnoho ľudí využíva infra panely ako spôsob ochrany či poistky v prípade výpadku alebo nedostatku hlavného spôsobu vykurovania. Predstavujú energeticky náročné riešenie, ktoré nemá komplikovanú obsluhu ani inštaláciu. Vďaka ich modernému dizajnu a jednoduchému tvaru veľmi dobre zapadnú do každého priestoru.

Infračervené žiarenie je dokonca podľa mnohých výskumov v určitých situáciách zdraviu prospešné. Príkladom sú, napríklad, infra sauny, ktoré pomáhajú relaxovať a bojovať s niektorými zdravotnými problémami a nadváhou.

Infrapanel od Heat Decor je vybavený detskou a tepelnou poistkou, vlastnou reguláciou teploty a možnosťou inštalácie vo vodorovnej alebo zvislej polohe.

hd
Zdroj foto: www.heatdecor.sk

Výhody, ktoré v praxi oceníte

Používanie infrapanelov ako efektívneho zdroja tepla vám prinesie viacero výhod:

  • Energetická účinnosť: Infrapanely sú považované za jedny z najefektívnejších spôsobov vykurovania, pretože na prevádzku si nevyžadujú veľké množstvo energie a môžu tak výrazne znížiť vaše náklady.
  • Zdravé a pohodlné prostredie: Infrapanely vytvárajú rovnomerné rozloženie tepla, ktoré znižuje prítomnosť prachu a alergénov vo vzduchu. Infračervené teplo je navyše považované za zdravšie a nevysúša vzduch.
  • Jednoduchá inštalácia a údržba: Infrapanely prekvapia aj jednoduchou inštaláciou a nevyžadujú si žiadnu špeciálnu údržbu, čím vám šetria čas aj peniaze.
  • Estetika: Infrapanely od spoločnosti Heat Decor sú navrhnuté tak, aby boli nielen funkčné, ale aj esteticky príťažlivé. Ľahko sa integrujú do akéhokoľvek interiéru, pričom nenarúšajú jeho vzhľad, ale ho naopak vhodne doplnia.
  • Ekologické: Infrapanely netvoria žiadne škodlivé emisie, čo znamená, že sú priateľské aj k životnému prostrediu.

Spoločnosť Heat Decor svojou ponukou infrapanelov, infra fólií a vykurovacích rohoží prináša do interiéru moderné, účinné a estetické riešenie na vykurovanie.

Ak preto práve hľadáte spôsob, ako znížiť svoje náklady na energie, zlepšiť kvalitu vzduchu vo vašej domácnosti, pričom vám záleží na dizajne, infrapanely môžu byť pre vás tou správnou voľbou.

Zdroj obrázka: heatdecor.sk

Mohlo by sa Vám tiež páčiť

Komentáre sú vypnuté.