Spoločnosť KRÁSNÝ a jej inovatívny prístup k zdravotníckej technike

Spoločnosť KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. je firma s dlhoročnou históriou a obrovským záujmom o vylepšovanie sveta zdravotníckej techniky. Od svojho založenia pracujú na tom, aby poskytovali vysokú kvalitu služieb a produktov, ktoré nachádzajú svoje uplatnenie nielen v najrôznejších zdravotníckych organizáciách, ale aj v domácnostiach.

Firma vznikla v októbri 1998 a jej činnosť vychádza zo 40-ročných skúseností majiteľa v oblasti vývoja a opráv zdravotníckych zariadení a prístrojov. Petr Krásný, zakladateľ spoločnosti, má na svojom konte navyše aj niekoľko vynálezov a desiatky zlepšovacích návrhov v oblasti zdravotníckej techniky. 

Sídlo majú v českej Plzni, no pôsobia na celom českom a slovenskom trhu. Spoločnosť KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. prevádzkuje aj e-shop SZO.cz. Ide o skratku, ktorá znamená Služby zdravotníckym organizáciám. 

Dezinfekčnými prostriedkami a lekárskymi prístrojmi zásobujú celý rad nemocníc, kliník, ambulancií, ordinácií, ale aj rôzne charitatívne inštitúcie či domovy pre seniorov. Firma KRÁSNÝ sa nezaoberá len samotným predajom zdravotníckych technológií, ale aj ich kalibráciou, opravou a revíziou.

Špičková zdravotnícka technika

Ak ide o kvalitné lekárske prístroje, táto spoločnosť poskytuje naozaj pestrú škálu možností. Nájdete tu odborné prístroje, určené priamo pre nemocnice a ambulancie, ako napríklad resuscitačné pomôcky, infúzne stojany či kyslíkové prístroje a mnoho ďalšieho.

V ponuke sú však nielen produkty pre odborný zdravotnícky personál, ale aj pre širokú verejnosť. K dispozícii sú napríklad inhalátory pre deti aj dospelých, zvlhčovače vzduchu, odsávačky pre bábätká alebo rôzne rehabilitačné pomôcky. 

Špecialisti na dezinfekciu

Dezinfekcia je kľúčovou časťou udržiavania čistoty a hygieny v nemocničnom prostredí, ale aj v našom každodennom živote. Dezinfekcia na plochy, do vody, na nástroje či na odpady, ale aj dezinfekčné prostriedky do otvorených rán, na lôžkoviny alebo na kuchynský riad. 

Ponuka dezinfekčných prostriedkov je naozaj bohatá, nájdete v nej napríklad aj rad dezinfekčných preparátov a prípravkov francúzskej značky STÉRIDINE, ale aj katalóg dezinfekcií GARCIN či ANIOS. 

Všetko to, čo ponúka spoločnosť KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o., je, samozrejme, možné objednať s dopravou na Slovensko: https://www.szo.cz/cs/zdravotnicke-pristroje-dezinfekcie/.

Mohlo by sa Vám tiež páčiť

Komentáre sú vypnuté.